FREEBET LaLiga Sponsoru Musclebet'ten bütün üyelerimize 10 TL Freebet!

muhammet99

VIP Üye
31 Ocak 2021
1,028
162
0
istanbul
Lütfen Kurallarımızı Dikkatli Okuyunuz!

LaLiga Sponsoru Musclebet'ten bütün üyelerimize 10 TL Freebet!

*Sponsoru olduğumuz Atletic Club - Real Madrid maçında kullanılmak üzere 16.05.2021 tarihinde bütün üyelerimizin hesabına 10 TL Freebet eklenilecektir.

*Freebet sadece Atletic Club - Real Madrid karşılaşmasının canlı bahislerinde geçerlidir. Freebetinizi 1.30 orandan çevirmeniz yeterli olacaktır. Kazancınız hesabınıza yansıdıktan sonra her hangi bir oran şartı olmadan bakiyenizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu Freebet ile minumum/maksimum 200 TL kazanç elde edebilir ve çekim yapabilirsiniz.

*Herhangi bir sebepten iade olan kuponlar için yeniden freebet tanımlaması yapılmayacaktır.

*Kapalı hesaplar ve risk birimi tarafından uygun görülmeyen hesaplara yükleme yapılmayacaktır.

*Freebet sistem tarafından otomatik olarak eklenecek olup, üyelik tarihi 16.05.2021 00:01'den önce olan üyeler için geçerlidir. Sonradan gerçekleştirilecek üyelikler için geçerli olmayacaktır.

*Bir ev, okul, kafe, aynı ip üzerinden yapılan çoklu girişler sistem tarafından otomatik tespit edilir ve geçerli tüm bonuslar miktara bakılmaksızın iptal edilir. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, Musclebet söz konusu bonusları ve tüm kazançları iptal etme hakkına sahiptir.

*Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.
MuscleBet Site Girişi!
 
Üst