Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeytinburnu Nakliye Firması
#1
Zeytinburnu Nakliye Firması

Zeytinburnu İstanbul’a bağlı olan ve en eski semtlerinden olan bir semttir. İstanbul oldukça fazla göç alan bir şehir olduğundan bu ilçeden de hem ilçeye taşınan hem de ilçeden taşınan kişi sayısı oldukça fazladır. Taşınma esnasında insanlar oldukça fazla sıkıntı çektikleri için bu iş epeyce zor işler arasındadır. Taşınacak eşyaların teker teker paketlenmesi ve kolilere doldurulması zaten zor bir işlem olarak görülürken bir de bu eşyaların tamamının bir araca yüklenerek götürüldüğü yerde tekrardan taşınması gerekmektedir. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]taşındıktan sonra tüm işlem ev sahiplerine kalırken eşyaların dizilimi bile başlı başına külfettir.

Eşya taşıma aşamasında montaj işlemi oldukça külfetli bir iştir. Montaj işlemi genellikle ankastre mutfak ürünlerinde ve mobilyalar üzerinde yapılmaktadır. Mobilyalar son zamanlarda demonte olarak üretilmekte ve çıkartılıp takılma aparatları ile kullanımı kolaylaştırmaktadır. Fakat evin tamamı birden taşındığından bu işlem bir eşyada değil de on eşyada birden olunca oldukça zor işlemler arasında girmektedir.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]olarak tüm taşınma işlemlerinizi itina ile yaparken montaj işlemini de taşıma işlemini yapan arkadaşların arasında bulundurduğumuz montaj elemanı sayesinde yapmaktayız. Tüm eşyalarınız taşınması gereken yerden itina ile sökülür ve taşınacağı alanda itina ile tekrardan kurulumu sağlanmaktadır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]olarak taşıma ekibimizi çağırarak tüm evinizi taşıma, okulunuzu taşıma, ofisinizi taşıma ve tekli eşya taşıma işleriniz için hizmet alabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi