Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Nesil Bir Girişimcilik Örneği
#1
resim
 
Ülkemizde her geçen gün geçim zorlaşmakta ve insanlarımız geçimlerini sağlamak için yeni gelir kaynakları aramaktadır. Bu gelir kaynakları için yatırım bir numaralı araçtır. Fakat neye yatırım yapacağımızı bilmeden yatırım yaparsak eğer kaybederiz Dolar, Euro, Türk Lirası bir yükselen bir de değer kaybeden ürünlerdir ne zaman hangisinin değer kazanacağını ne zaman hangisinin değer kaybedeceğini bilmemiz için iyi bir ekonomist dünya olaylarını iyi değerlendiren ve etkilerini iyi süzen bir analist olmamız gerekir. Fakat altın için bu durum söz konusu değildir. Altın her zaman yatırımcısına kazandırmış bir yatırım aracıdır. Dolar euro türk lirası uzun vade de iş yaparken kısa vade de yatırımcısına bir [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sağlamazken altın hem uzun vade de hem de kısa vade de yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

Bir türk firması düşünün ki yatırımcılarına aylık otuz bin lira gelir kaynağı sunsun ve on bin dolara kadar olan gelirlerini de sigortalatsın bunun yanında sizin yerinize fidan dikerek hem bugününüzü hem de yarınınızı kurtarsın ve size dört taksitte altın alma imkanı sunsun. Ayrıca [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hakkında eğitimler versin. İşte bu firmanın adı Kazandıran Altın’dır. Siz de yatırım yaparak aileniz için yeni gelir kaynağı arıyorsanız ya da yarınınıza daha umutla bakabilmek kendinizi daha güvende tutabilmek için yatırım yapmak istiyorsanız ya da işlerinizi büyütmek için yeni gelirler arıyorsanız Kazandıran Altın’ı tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Kazandıran Altın ve Kazandıra Akademi, yani [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] projesi, genç girişimci Özkan ERDOĞAN tarafından hayata geçirilmiş olup, yatırım yapacaklara birinci elden altın ulaştırmayı hedefliyor. Böylelikle fabrikada üretilen ürünlerin dağıtıcılar, toptancılar gibi aracılardan sıyrılıp direkt olarak tüketiciye gitmesi hedefleniyor. Fabrikadan direkt tüketiciye geçtiği için arada kalan kar payının da tüketicinin elinde kalması sağlanıyor. Sizlerde vakit kaybetmeden bu girişimcilik adına çok önemli bir proje olan Kazandıran Altın’a erişmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Android üzerinden de Kazandıran Altın uygulamasını indirebilir, dilediğiniz zaman sistem hakkında bilgi alabilirsiniz.

Site adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Facebook adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Youtube adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

kazandiranaltin.com.tr
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi