Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vajinismus Tedavisinde Kesin Sonuç
#1
Vajinusmus hastalığı en basit tabiriyle ilk ilişki sırasında kadınların kaslarını istemsiz olarak kasması, buna bağlı olarak ilişkinin rahatça yapılması değil de kasılarak ilk gecenin yapılması. İlk gecede erkeğin kadın üzerindeki baskısal yapısı. Kadının psikolojik olarak kendini dış dünyaya karşı kilitlemesi ve bu kilitleme sonucunda kadının kaslarının gerilmesine bağlı olarak oluşan bir kadın hastalığıdır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] 'da en iyi şekilde tedavi edildiği ve bu baskılardan nasıl kurtulacağınıza dair tüm bilgi ve birikimlerini sizler ile paylaşıyorlar.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Hastalığının tedavisinde kendini ispatlamış sağlık çalışanlarının bulunduğu il olarak bilinmektedir. Sizlerin kendinizi rahat hissetmeniz için önce bu hastalıktan utanmamanız gerektiğini ve bunun bir rahatsızlık olduğunu anlatarak sizi önce psikolojik olarak tedaviye hazırlıyor. Ardından gerekli tüm tıbbı işlemler yapılarak kısa süre içerisinde sizin bu rahatsızlıktan kurtarıyor.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Web sitesi üzerinde size en yakın doktorları göre bilir bu hastalık için almanız gereken önlemleri okuyabilir. Vajinusmus hastalığı hakkında yapılan yorumlamaları okuyarak aklınızdaki taşları yerlerine oturtturabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi