Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzaktan Eğitimde Üstün Hizmet Anlayışı: Kariyer Adam
#1
Uzaktan eğitim programlarına olan talebin artmasıyla birlikte kariyeradam, verdiği hizmetle Türkiye'deki ihtiyaca çözümler üretme konusunda listenin baş sırasında yer alıyor. Attığı her adımla gelişimini sürdüren eğitim kurumu olarak ön plana çıkıyor olmasıyla beraber, rakiplerini geride bırakıyor. Türkiye'deki en iyi uzaktan eğitim programını sunmasının yanı sıra Avrupa ve dünya çapında da önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.], onaylı uzaktan eğitim programlarıyla birlikte dünya çapında bu alanda aktif olarak hizmet vermekte olan kurumlarla rekabet seviyesinde çıtayı yükseltiyor. Belirlenen hedefte, dünyanın en iyi olmak için çalışmaların devam ettiği bilinirken; hedefine de adım adım yaklaşıyor. Her geçen gün daha da büyük bir kurum haline geliyor olması başarısını ispatlıyor.

Türkiye'nin farklı şehirlerine uzaktan eğitim programlarını sunan bir kurum olması itibariyle, birinci sırada yer alırken Avrupa'nın da 4.sırasına yerleşmiş durumda. Yakaladığı çıkışla birlikte Avrupa'da en iyi çıkış yapan eğitim kurumu ödülüne layık görülen [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]u uzmanlar tarafından da pozitif değerlendiriliyor. Hizmet kalitesiyle birlikte kurum hem Avrupa'da hem de dünyada en üst basmağa çıkmak için programlarını sürdürüyor.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi