Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuhaf, Faydalı Bilgiler - En İğrenç Espriler
#1
resim

Yeni yıla girerken gelişen mizah algımızın da farkında olmalıyız. Aslında mizah ve komedi anlayışımız gün geçtikçe gelişerek değişiyor. Ama pek çoğumuz buna ayak uyduramadığımız için sekteye uğruyoruz. O ince çizgiyi yakalayıp bu çizgi üzerinde durabilsek; mizah seviyemize kimse yetişemez aslında. İşte sizi bu ince çizgi üzerinde taşıyacak, hatta bu çizginin ötesine geçirecek olan bu sayfada birbirinden kaliteli, birbirinden neşeli [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sizi bekliyor. Aman dikkat! Eşinizin dostunuzun kalp rahatsızlığı varsa eğer, tedbirli kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yeni yılda aranızda hala “[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] de ne demek” diyenler olabilir. Sizler için de sayfamızda gerekli ve yeteri kadar bilgi bulunmaktadır. Basamak değerinin ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar anlayacağınız yazılarımızda size bütün ayrıntıları ile basamak değerinin ne olduğunu ve ne işe yaradığını ayrıntılı olarak anlatıp; örnekler üzerinde gösterdik.

Başka bir konu ise yeni yılda ne olacağımız, fal durumlarımız gibi şeyler. Size önerimiz [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] yaptırmanız. Göründüğü kadar karışık olmayan bu teknik ile isminizin harflerinin sayısal değerleri üzerinden yürünüp; çıkan bu sayıların anlamlı sayılar olduğunu gösteren tablolarla karşılaştırılması ve bir anlam ifade edilmesidir. Siz de isminizin aslında ne ifade ettiğini anlamak ve hayatınıza dair ipuçları yakalayıp kendiniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen bu sayfaya uğrayın ve içeriklerimizden anında, ücretsiz olarak faydalanmaya başlayın.

Site adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

boylesiyok.com
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi