Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sultangazi nakliyat
#1
Nakliye Hizmeti Sultangazi

İstanbul çok fazla göç alan illerden bir tanesidir. İş imkanı ve daha rahat yaşamak için taşradan İstanbul’a göçen kişiler İstanbul’da ikamet etmeye başlamıştır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] taşımacılık firmaları tarafından hizmet verilen tüm nakliye hizmetleri arasında şehirler arası taşımacılık ve şehir içi taşımacılık yer almaktadır. İleri derecede kendi bünyesinde işini hızlandırmış nakliye firmaları ise uluslar arası taşımacılık da yapmaktadır.

Ulaslararası taşımacılık son zamanlarda uçak kargoları ile birlikte nakliye firmaları tarafından yapılmaktadır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] İstanbul’un tüm göç alan semtlerine nakliye hizmeti verdiği gibi sultangazi semtine de hizmet vermektedir. Nakliye yaptıracak olan kişiler isteğe bağlı olarak eşyalarını paketleme işlemini ya firmaya yaptırabilir veya kendileri tarafından paketleme işleminin hepsi yapılmalıdır. Taşıma esnasında hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için paketlemenin önemi oldukça büyüktür. Paketleme yaparken mutlaka sert koliler tercih edilmeli kesinlikle yumuşak tipli hemen kırılabilir veya yırtılabilir koliler tercih edilmemelidir.

Beyaz eşyalar da dahil olmak üzere tüm eşyalar çizilmeye ve delinmeye yönelik etkiler oluşmaması için paketlenmeli ve bu şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmelidir. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]taşıma esnasında firmadan fiyat alırken, kat sayısı, apartmanda taşınırken veya taşıma gerçekleştirilirken asansör olup olmadığı ve eşyaların ne kadar fazla olduğu göz önünde bulundurulmaktadır. Hesap yaparken her zaman eşyalar üzerinden değil de hesap aslında oda sayısına göre yapılmalıdır.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi