Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosyal medya, teknoloji, kitaplar, eleştiriler ve fazlası bu kişisel bloglarda
#1
Sosyal medya, teknoloji, kitaplar, eleştiriler ve fazlası bu kişisel bloglarda sizi bekliyor

Özgün paylaşımların yer aldığı aktif kişisel bloglar arıyorsanız, bugün sizlere paylaşacağım blog sitelerine mutlaka girmelisiniz. Sizlere ilk olarak [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] adresini tanıtacağım. Site içerisinde konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi; sosyal medyadan tutun teknolojiye, kitaplardan oyunlara, sinemadan siyasete kadar her konu üzerine paylaşım bir arada yer almaktadır.

Domain: Halilibrahimaraz.com.tr


Bir diğer başarılı kişisel blog sitesinin ismi [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] şeklindedir. Bu özel platform içerisinde, Mehmet Veysi Çicek tarafından kaleme alınmış çok keyifli makaleleri okuma şansınız olabilir. Sitede siyaset, kitaplar ve sinema üzerine eleştiri yazıları ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Her konu üzerine çarpıcı paylaşımlar site içerisinde sizleri bekliyor. Boş zamanlarınızı iyi bir şekilde geçirmek isterseniz Mehmet Veysi Çicek'in kişisel bloguna mutlaka girmelisiniz.

Site: Mehmetveysicicek.com.tr


[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ismiyle faaliyetlerini sürdüren blogda yine teknoloji, bilim, sosyal medya, siyaset, telefonlar üzerine çeşit çeşit paylaşıma rastlanabilecektir. Cep telefonu incelemeleri, kitap incelemeleri, yeni çıkacak olan filmler hakkında çarpıcı fikirler, siyaset üzerine özgun yazılar site üzerinde ziyaretçilere sunulmuştur. İsmail Yıldız'ın kişisel blogu son zamanlarda çokça sayıda kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Web: ismailyildiz.com.tr


Mehmet Salih Yıldız'ın kişisel blogu da yine yukarıda bahsettiğimiz blog siteleri gibi yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kalmaktadır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] adresi sayesinde, her biri birbirinden kıymetli pek çok paylaşımı keyifle okuyabileceksiniz. Sitede kitap tanıtımlarından tutun vizyondaki filmler hakkında incelemelere, oyun haberlerinden teknoloji ve sosyal medya haberlerine kadar pek çok içeriği hep bir arada görme şansınız olacaktır.

Link: Mehmetsalihyildiz.com.tr
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi