Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son Dönemlerin Parlayan Yıldızı: Kariyer Adam
#1
Ülkemizde son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan konulardan biride kariyer ve meslek uzmanlığı koçluğudur. İnsanlar kariyerlerine ne doğrultuda yöne vereceklerini ve ileride ne olacağını tam olarak kestiremezler. Türkiye'de oluşan bu boşluğu doldurmak adına çeşitli kurumlardan ve devletten hamleler gelmektedir. Bu hamlelerden en kaliteli ve başarılı olanı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kariyer adam uzaktan eğitim kurumları kariyer planlaması ve meslek uzmanlığı konularında 2010 yılından beri bu boşluğu kaliteli bir şekilde doldurmaktadır.

Kurulduğu ilk günden beri büyük bir değişim ve gelişim gösteren kurum artık rakipleriyle dünya pazarında bile çok rahat rekabet edebilmekte ve en iyi olmayı kendilerine hedef olarak koymaktadır. Bu doğrultuda istihdam ve kariyer konularında, hükümetin hazırlamış olduğu teşvik planlarının önemli bir uygulayıcısı konuma gelen [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] eğitim kurumları hedefine adım adım ilerlemektedir.

75 şehir ve 14 ülkede eğitim gerçekleştiren kurum, daha fazla ülke ve şehre hizmet götürme konusunda da oldukça istekli durumdadır. Bu alanda Avrupa'da Hizmet kalitesi bakımından da "Avrupa'nın en iyi çıkış yapan uzaktan eğitim kurumu ödülünü'' alan [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hakkında sizde bir şeyler söyleyebilirsiniz.
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi