Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seo Firması
#1
resim

Seo

Web sitesi sahibi sayısı arttıkça bu sitelerin daha çok kullanıcı çekmesi için gerçekleştirilen çalışmalar önem kazanmış ve [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]? Sorusu sıkça sorulur hale gelmiştir. Piyasada çok sayıda [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ortaya çıkmış ve ciddi farklara sahip [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] seviyeleri oluşmuştur. Pekiyi gerçekte [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] nedir? Neden gereklidir?

Seo Nedir?

Seo, Search Engine Optimization; Türkçe karşılığı ile, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Akla gelen soru seo firması ne yapar, [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] olacaktır ki, bu noktada arama motorunun nasıl çalıştığını anlamak gerekir.
Arama motorları, insan eliyle kontrol edilmez. Örneğin Google, milyarlarca kullanıcının sürekli danıştığı bir sistemdir ve kapsamlı bir yazılım altyapısı üzerine kuruludur. Web siteleri sahip oldukları içeriklerle Google tarafından kayda alınır ve sitenin içerikleri Google tarafından belli anahtar kelimeler üzerinden kodlanır. Web sitesinin sahip olduğu niteliklere göre siteye bir değer biçilerek, Google tarafından öngörülen anahtar kelimeler ile kullanıcılar tarafından yapılan aramalarda listelenmesi sağlanır. İşte seo tam olarak bu noktada devreye girmektedir. Zira arama motoru üzerinde herhangi bir arama yaptığınızda, yüz binlerce sonuca ulaşabilirsiniz. Lakin bunların sadece ilk 20 kadarının dikkate alındığı istatistiksel sonuçtur.
Yani kullanıcılar 2. Ve 3. Sayfadan sonra aramayı bırakır. Bu durumda sitenizin arama sonuçlarında 5. Sayfada çıkması size kullanıcı getirmeyecektir. Seo Firması, sizi daha ön sayfalarda, mümkünse en başta görüntülemek için çalışır. Sitenizi optimize eder, bilinirliğini artırır ve Google nezdinde değerini artırır. Seo Fiyatları da esasında bu noktada ortaya çıkmaktadır. Ne kadar ön sırada çıkmak gerekiyorsa, rakip sitelerin rekabet oranına göre farklı bir fiyat seviyesi ortaya çıkabilecektir.
Sonuç olarak Seo Nedir? Sorusunun cevabı, site için her şeydir. Şeklinde kısaca verilebilir. Eğer siteniz Seo bakımından doğru bir noktada değilse; internet siteniz, ıssız bir yerdeki restoran kadar yalnız olacaktır. Bu durumda sitenize kullanıcı gelmeyeceği gibi, ticari fayda elde edebilmeniz de mümkün olmayacaktır.
Bu noktada kapsamlı destek veren bir seo firması ihtiyaçlarınızın çözümü noktasında faydalı olacak, sitenizin görünür hale gelmesini sağlayabilecektir. Her gün binlerce kullanıcıyı ek bir reklam harcaması yapmadan sitenize çekebilmek için seo, ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır. Seo fiyatları ve prosedürler için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, kapsamlı hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi