Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promosyon Baskılı Tişört
#1
resim

Promosyon Baskılı Tişört

Promosyon ürün olarak yaptırabileceğiniz [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] için artık çok fazla araştırma yapmanıza gerek kalmadan kısa sürede istediğiniz baskıyı sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Tarafımızdan sizler için hazırladığımız [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] modellerinin hepsi 0 pamuk içeren kumaşlardan hazırlanmış ürünlere yapılmaktadır.

Hem kaliteli bir tişört satın almış hem de istediğiniz baskıyı yaptırmış olacaksınız. Yaz aylarında kolaylıkla ve rahatlıkla kullanabileceğiniz tişörtler baskı kalitesi olarak da istediğiniz sonucu verecektir. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] tercih eden özellikle şirketler keyifle hediye olarak vermektedir. İsterseniz promosyon olarak sipariş vereceğiniz ve dağıtacağınız tişörtleri isterseniz takım olarak katılacağınız yarışmalarda da kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza özel günlerinizde hediye edebileceğiniz veya sürpriz yapacağınız kişilere verebileceğiniz tişörtlerin hepsi kaliteli bir dokudan oluşmaktadır.

Baskılı tişört kimler tarafından tercih edilmektedir?

 - Kına gecesi, doğum günü gibi kutlamalar yapanlar,
 - Takım olarak yarışmalara katılan bireyler veya şirketler,
 - Promosyon olarak verilmek amaçlı logo basımı gibi baskılar yaptıranlar,
 - Müşterilerine hediye olarak verilmek üzere hazırlatan kurumsal firmalar,
 - Arkadaşlarına veya sevdiklerine özel bir sürpriz yapmak isteyen kişiler tarafından baskılı tişört yaptırmaktadırlar.

En üst kalitede olan tişörtlere baskı yaptırmak istediğinizde aynı kategoriden minimum 5 adet sipariş vererek hazırlatabilirsiniz. Baskı kalitemiz de tişörtlerimizin kalitesi gibi yüksektir. İstediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz tişörtler siparişinizden kısa bir süre sonra hazırlanmakta ve sizlere ulaşmaktadır. Yapmanız gereken sadece tişörtler için yaptıracağınız baskıya karar vererek sipariş vermenizdir. Kısa sürede hazır hale getirilecektir.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi