Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oteller hakkında bilgi ve yorumlar
#1
resim

Sanal ortam içerisinde sınırlar artık o kadar geniş bir hale gelmiştir ki, farklı kullanıcılar bir başka kullanıcıya ait olan deneyimleri internet içerisinde okuyabilmekte ve buna göre kararlarını verebilmektedirler. Kullanıcıların yaptıkları yorumlar, artık bir markanın değerini belirlemekte önemli bir yer tutmakla birlikte aynı zamanda farklı kişilerin aynı hatalara düşmemelerini de sağlamaktadır. Bu durumun tam tersi olarak pozitif yorumlar ile yapılan öneriler sayesinde farklı kullanıcılar tercihlerinde doğru seçeneklere tek hamlede ulaşabilmektedirler. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] adresi, farklı kullanıcıların ürün, yer veya başka konular üzerine deneyimlerini ve fikirlerini paylaşabilecekleri bir adres olma özelliğini taşımasıyla birlikte farklı konular [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] yapabilmeye olanak sağlayan bir adrestir. Kullanıcı yorumları üzerine odaklanmış bir internet sitesi olmasıyla birlikte yapılan değerlendirmelerin kitlelere ulaşabilmesini de beraberinde getirmeyi başarmaktadır.

Yorumları Hızlıca Görün

Kullanıcılar siteye girdikleri andan itibaren liste halinde hazırlanmış olan konular için yorumları okuyabilme olanağına sahiptirler. Bir konu başlığı için yorumlara ulaşabilmek için üyelik şartı bulunmamakla birlikte, yorum yapabilme özelliği de herkes için aktiftir. Her birey, bir konu başlığı içerisinde kendi deneyimini olumlu veya olumsuz olarak belirli ahlak çerçevesi içerisinde paylaşabilme şansına sahip olmaktadır. Farklı kişilerin o konu üzerine bilgi sahibi olması sayesinde, hayat daha pratik bir hale gelmektedir. Kullanıcılar tercihlerini deneyimler üzerine yapmalarıyla birlikte doğru ve yanlışı da ayırt edebilme konusunda avantajlı konuma bu sayede gelmektedirler.

Göz Atmanızda Fayda Var

Farklı konu başlıkları [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] yapılan yorumlar sayesinde sitede kolaylıkla bulunabilmektedir. Hem aktif hem de bir o kadar da kullanışlı bir platform sayesinde, konu başlıkları liste halinde ana sayfada bulunmaktadır. Konu başlıklarının sıralanması ise verilen oylara göre yapılmaktadır. Kullanıcılar, site içerisinde bulunan konu başlıklarını oylayabilme şansına sahip olmaktadırlar. Yapılan oylamalar sayesinde konu başlığı ön planda yer almakta ve daha çok yoruma sahip olmaktadır. Gündeme ait konu başlıklarından ürünlere ve yerlere kadar birbirinden farklı konu başlıkları sitede yer almaktadır. Yapılan yorumların tamamı kullanıcılara ait olduğundan dolayı bireyler, bir konu için yapılan yorumları okumalarıyla birlikte kolayca fikir sahibi olabilmektedirler.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi