Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrocerrahi Bel Fıtığı Ameliyatı
#1
Boyun fıtığı birçok insanın sorun yaşadığı bir konu çoğu zaman geç teşhis ediliyor nedeni ise insanlarımızın bu konuya gerektiği kadar önem vermemesi. Birçok insan boyun rahatsızlığının yastık sebepli ya da yanlış bir hareket sonucu oluştuğunu düşünüyor bunlar da elbette nedenlerden biri olmakla birlikte boyun fıtığı da boyun ağrılarınızın nedeni olabilir. Boyun fıtığı, [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] olmak zorunda kalabileceğiniz kadar ciddi bir sorundur. Belirtileri arasında omuz ve kol ağrısı uyuşma ve karıncalanma ve kuvvetsizlik vardır. Bunlardan biri ya da birileri sizde varsa eğer bir doktora başvurmanız gerekmektedir.

Bel fıtığıysa boyun fıtığı kadar dikkat edilmeyen hastalıklar arasında değildir. Ülkemizde her dört beş kişiden biri bel rahatsızlığı yaşadığı için artık teşhisi halk kendi arasında bile koymaktadır. Bel fıtığı ilaçla tedavi edilebildiği gibi [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] da bu konuda çok iyi sonuçlar alınan yöntemlerden biridir. Altı haftadan uzun süren ağrılarınız hızlı ve durmayan kuvvet kaybınız kuvvetli ağrınız varsa ameliyat olmanız gerekmektedir.

Bunun yanında başlarda ki evrelerdeyse [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] mümkündür. Lokal anestezi yapılıp fıtığın olduğu bölgeye iğneyle girildikten sonra lazer yardımıyla fıtığınızı yakarak küçültmek mümkündür. Bu sayede fıtığın belinize yaptığı baskı azalacak ve sizin de ağrılarınız son bulacaktır.

Site adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

drtamertekin.com
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi