Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meteoroloji Sitesi - Hava Durumu, Tahmini
#1
resim

Şu günlerde havaların soğuyup, ısınması veya sıcakken bir anda soğuması insanların en büyük problemlerinden biri haline geldi. Çünkü havanın soğuk olduğunu düşünüp kalın bir şeyler giyinmek veya sıcak olduğunu düşünüp ince giyinmek, havanın bir anda değişmesiyle hasta olmamıza sebep olabilmektedir. Bunun için en doğru şekilde hava tahminlerini öğrenebileceğiniz bir platforma ihtiyacınız var. Türkiye’nin ilk meteorolojik forum sitesi olan Hava Forum, sizler için en doğru [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] raporlarını hazırlıyor ve sizlerin bilgisine sunuyor.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] adresine, tabletinizden, akıllı telefonunuzdan veya bilgisayarlarınızdan erişebileceğiniz için anlık olarak hava durumu tahminlerini almanız mümkün. Havanın yağmurlu, çok bulutlu, sisli, açık vb. birçok durumunu hangi il için isterseniz gözlemleyebileceksiniz. Böylelikle seyahat etmek istediğiniz şehirde veya bulunduğunuz şehirde havanın nasıl olduğu hakkında fikir edinecek ve ona göre önlemlerinizi alabileceksiniz.

Mevsimlik tahminler, plajlardaki son durumlar, uydu görüntüleri, hissedilen sıcaklıklar, don tahminleri, [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] gibi birçok alt kategoride merak ettiğiniz bütün soruların yanıtlarını alabileceksiniz. Hava Forum sayesinde Türkiye’den birçok kişiyle hava tahminlerini değerlendirme imkanı bulacaksınız. Forum üzerinde yapılan yorumları takip edip, kişilerle tartışma ortamı oluşturabileceksiniz.

Ayrıca dünya üzerinde bulunan bazı şehirlerden anlık canlı kamera görüntüleriyle, o şehrin o andaki durumlarını da gözlemleyebileceksiniz. En doğru hava durumu raporlarını inceleme fırsatı bulacağınız bu ortamda, meteoroloji uzmanlarıyla yapılan röportajları da bulabilmeniz mümkün. Her an her cihazdan ulaşabileceğiniz meteoroloji sitesini aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz.

Site adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

havaforum.com
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi