Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marka tescil
#1
Marka tescil

Marka firmaların en önemli göstergesidir. Bir firmanın mal ve hizmetini diğer firmaların mal ve hizmetlerinde ayıran en önemli kriterdir. Bir şirketin büyük olması zenginliğinden değil markasının değerinden bellidir. Günümüzde markalaşmak olarak da bilinen [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] bir işletmenin karlılığını arttırması için en önemli ve en etkili yoldur.

Haksız rekabeti önlemek, taklitçi işletmelerin tutumlarından korunmak adına marka tescili gereklidir. Sloganlar, isimler, şekiller, sayılar ve her türlü imge [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] konusu içine girebilmektedir. Markaya konu olacak işaretin diğer markalardan farklı ve ayırt edici bir özelliğinin olması gerekmektedir. Marka tescil işlemi Türk Patent Enstitüsü nezdinde firmaların başvuru ile yapılmaktadır. Türk Patent Enstitüsü' ne kayıtlı resmi vekiller aracılığı ile de işlemlerinizi kolayca devrederek yaptırabilirsiniz. Bu konuda uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda yetkilimarkatescilofisi.com sitesini ziyaret etmelisiniz.

İsim tescili patent tescili, amblem logo tescil, buluş tescili, faydalı model tescili, marka tescili işlemleri konusunda hizmet veren yetkilimarkatescilofisi.com sitesi konusunda deneyimli ekibi sayesinde hizmet vermektedir. 15 yıllık tecrübesi sayesinde tescil konusunda başarılı imzalar atmaktadır. Doğru araştırma yaparak, işlemlerinizin takip edilmesi konusunda resmi vekiller daha iyi başarı elde etmektedir.

İşlem sürecinin takibi çok önemlidir. Ticaret yapan herkes tescil konusunda başvuruda bulunma hakkına sahiptir. Başvuru sahibi ve resmi vekil tarafından başvurular yapılabilmektedir. Türk Patent Enstitüsü tarafından istenen belgeler ile başvuruda bulunabilir. Bir işletmenin markasının tescilli olmasının avantajlarının çok olması sebebiyle mutlaka tescil için işletmeler başvuruda bulunmaktadır.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi