Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kedi ve Köpeğinizin İçin En kaliteli Mamalar
#1
Herkesin İçinde Mutlaka Bir Hayvan sevgisi mutlaka ki mevcut Kimimiz kedi severiz, kimimiz köpek severiz. Hatta kimi insanlar abartarak yaban hayattaki vahşi olan timsah, aslan gibi yırtıcı hayvanları besliyorlar. Toplum olarak kedi ve köpeği bir başka severiz ve besleriz. Kedi ve köpek beslemelerimizde mutlaka sağlıklı olması için [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] web sitesini ziyaret ederek sağlıklı besleme yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ile kopeklerinizi daha sağlıklı besleye bilir. Köpeğinizle birlikte geleceğe sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Sadece kendi köpeğiniz için değil sokak hayvanlarına bağış yaparak sokak hayvanlarının daha sağlıklı büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sokak hayvanlarına gönül veren tarz mama tüm bağışlarınız için oluşturduğu kampanya ile sokak hayvanlarının günlük, haftalık hatta yıllık yiyecek ihtiyacını karşılayarak on binlerce sokak hayvanlarının yaşamasına olanak sağlıyor.

Tarz mama web sitesi üzerinde en kaliteli köpek ve [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]na ulaşabilir. Gerekli gördüğünüzde sokak hayvanlarına mama bağış yapabilirsiniz. Sizin bir bağışınızla yüzlerce sokak hayvanına sahiplik edebilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi