Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapalı Rinoplasti İle Ağrısız Burun Estetiği
#1
Son Teknoloji Kapalı Rinoplasti İle Ağrısız Burun Estetiği

Yüz güzelliğini belirleyen en önemli organlardan olan burun, gözlerden sonra dikkat çekse de aslında yüz ile uyumlu olmayan bir burun çoğu zaman gözlerden daha önce fark edilir. Özellikle burun kemiği eğriliği kıkırdak dokusundaki yamukluk hemen fark edilir ve yüz güzelliğini gölgeler. Kapalı burun kemiği ameliyatı rinoplasti ile ağrısız ve iz bırakmayan bir burun estetiği yapılır.

Kapalı Rinoplasti Nedir?

Estetik veya sağlık sorunları yaşanan burun yapısının düzeltilmesi, ifadesine uygun ve daha iyi görünen bir şekle getirilmesi için burun deliklerinden girilerek yapılan düzeltme işlemi olan kapalı rinoplastide dikiş izi görünmez. Rinoplasti öncesi sonrası fotoğrafları incelendiğinde adeta bambaşka olan yüzler görülmekte, ameliyat öncesi ve sonrası fark bariz bir şekilde gözlemlenmektedir. Burun ucu düşüklüğü, burun kemiği eğriliği, fazlalığı, kıkırdak fazlalığı, burun eti ve daha birçok burun ile ilgili sorun rinoplasti ile kısa sürede giderilmektedir.

Teknolojinin ilerlemesi ile estetik cerrahide kullanılan cihaz ve ekipmanlar da değişti. Burun deliklerinin birleştiği alt bölgeden kesi açılarak yapılan açık burun ameliyatı yanında, burun deliklerinden girilerek gözle görülmeyen kesilerle yapılan kapalı burun estetiği ameliyatları yeni teknoloji ile çok daha pratik ve profesyonel yapılır oldu. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] olarak uzmanlarımız hem tecrübeli hem de son teknolojik donanımlı uzmanlardır. Kliniğimize gelerek muayene olabilir, istediğiniz burun şekline uzman doktorlarımızın maharetli elleri ile kavuşabilirsiniz.

Burun küçültme yanında burun büyütmenin de yapıldığı plastik estetik cerrahide amaç yüze en çok yakışan, çene, yanak ve alın bölgesi ile uyumlu bir burun şekli elde etmektir. Burun estetiği video gösterilerinde de görüldüğü gibi basit bir işlem olup ameliyathane ortamında yapılır. Burun eti ya da burun eğriliği neden ile nefes alamayanlar da kapalı rinoplasti ile rahat nefes alamama sıkıntılarından kurtulur. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] araştırması yapıyor ve burun estetiği yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her zaman kliniğimizi arayabilir, kapalı rinoplasti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatta bilgisayar ortamında operasyon sonrası burun şeklinizin ne olacağını görmeniz de mümkündür.

Kapalı Rinoplasti ile Açık Rinoplasti Arasında Ne Türk Farklar Vardır?

Açık ve kapalı burun ameliyatı arasındaki fark nedir? Operasyon türü farklı olup açık burun ameliyatında burun deliklerinin birleşim bölgesinden açılan kesi ile burun derisi kaldırılır ve burun kemik ve kıkırdağı gözler önüne serilir. Kapalı burun ameliyatında ise burun deliklerinden girilerek içeride açılan bir kesi ile burun kemiği ve kıkırdağı düzeltilir. Kapalı burun estetiği uzmanlık gerektirmekte olup mutlaka tecrübeli uzmanlara danışılmalıdır. Burun estetiği erkek ve kadınlara uygulanan bir işlem olup kaza, darbe ya da travma sonucu formunu kaybetmiş burun yapısının düzeltilmesinde son derece yüz güldürücü sonuçlara ulaşılır

Gözle görülmeden yapılan kapalı rinoplastiye göre açık rinoplastide kemik ve kıkırdaklar gözle görülür. Kapalı rinoplastide operasyon izi gözükmezken açık rinoplastide burun altında iz görülebilir. Özellikle kalın deri dokusuna sahip olanlarda iz daha belirgindir. Burun estetiği kadınlar kulübü üyelerinin de belirttiği gibi kapalı rinoplasti ağrısız ve iz bırakmayan bir operasyondur. Kapalı burun estetiği operasyonunu yapacak olan bir uzman işinin ehli ve tecrübeli bir uzmandır. Çünkü kapalı burun estetiği gözle görülür şekilde yapılan bir işlem değildir.

Ergenlik dönemini tamamlamış ve gelişimini bitirmiş her birey burun estetiği olabilir. Özellikle ergenlikten sonra öz güven eksikliğine neden olan burun estetiği sorunları kapalı burun estetiği ile iz bırakmadan ağrısız ve acısız giderilir. Kapalı burun estetiği mi açık burun estetiği mi buna hasta ve doktor birlikte karar verir. Açık burun estetiği yapan bir cerrah kapalı burun estetiği yapmayabilir. Bu nedenle özellikle dikiş konusunda görünürde bir iz istemiyorsanız kapalı burun estetiğini tercih etmelisiniz. Ameliyatsız burun estetiği olarak bilinen kapalı rinoplasti, hastanın gerek operasyon sırasında gerekse sonrasında son derece rahat ettiği bir uygulamadır.

Kapalı Rinoplastinin Açık Rinoplastiye Göre Avantajları Nelerdir?

Düzeltmenin burun içinden yapıldığı kapalı rinoplastide açık rinoplastiye göre operasyon izi görünmez. Rinoplasti sonrası dikkat edilmesi gerekenler açık rinoplastide daha azdır ve iyileşme dönemi sıkıntılı değildir. Ödem ve şişlik görülmez. Burun küçültme, burun ucu kaldırma, burun sırtı tümsek ve yamukluğu düzeltme, burun eti alma ve daha birçok estetik ve fonksiyonellik bakımdan önemli sorunlar kapalı burun estetiği ile kısa sürede giderilir.

Kapalı rinoplasti ameliyatı nasıl yapılır? Sorusuna verilen ağrısız ve izsiz cevabı da kapalı rinoplastinin avantajıdır. Minimal bir cerrahi işlem olarak kısa sürer. Ameliyat sonrası hissedilen uyuşukluk açık burun ameliyatına göre çok daha az hissedilir. Burun estetiği ekşi yorumlarından da görüldüğü gibi iyileşme dönemi oldukça konforlu geçer. Rinoplasti ekşi yorumlarından istediğiniz cevabı bulamadıysanız bizleri arayabilir, burun yapınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılardan bir an önce kurtulabilirsiniz.

Kapalı burun estetiğinde burun ucu bağlar korunur. Açık burun estetiği sonrası burunda oluşan yaralar kapalı burun estetiğinde yoktur. Şiş ve ödem riski ise çok daha azdır. İyileşme süreci kısa olup açık burun estetiğine göre daha rahat geçer. Hasta kısa sürede normal yaşamına döner. Genel anestezi altında yapılan kapalı burun estetiğinde burun içinden sorunlu tüm bölgelere ulaşılır. Her bir kemik ve kıkırdağın köntürü düzeltilebilir. Kapalı burun estetiğinde doktorun tecrübe ve becerisi çok önemlidir. Gözle görülmeyen bir işlem olan kapalı burun estetiği için klinik ve doktor araştırması yapılırken seçici olunmalıdır. Kliniğimizin uzman doktorlarına her bakımdan güvenebilir, son derece konforlu ve rahat bir operasyon olan kapalı burun estetiğini kliniğimizde yaptırabilirsiniz.

Kapalı Rinoplasti Fiyatları Ne Kadardır?

Kapalı burun estetiği fiyatları her zaman merak edilen bir konu olmuştur. Fakat her şeyden önce etik olarak fiyatlar web sitelerinde paylaşılmaz. Zaten paylaşılsa da miktarlar kişiden kişiye değişeceğinden tam bir cevap alınamaz. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] her hastaya uygulanacak olan işlem türü ve süresi farklı olduğundan kişiden kişiye değişmektedir. Kliniğimize gelerek detaylı bir muayeneden geçebilir, [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hakkında istediğiniz bilgileri uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

Burun estetiği sonrası doktorun önemle vurguladığı noktalara dikkat edildiğinde ve burun dış etkilere karşı darbe ve çarpmalardan korunduğundan hasta 1 haftada normal aktivitelerine döner. Hastanın rahat etmesi için genel anestezi uygulanarak yapılan burun estetiği ameliyatları, kişiye göre 1-2 saat değişen operasyon sürelerine sahiptir. Operasyon süresi de fiyatları belirleyen başka bir noktadır. Çünkü operasyon süresi uzadıkça kullanılan ameliyat malzemeleri de artacak, bu durum fiyatlara yansıyacaktır.

Plastik cerrah veya kulak burun boğaz uzmanlarının yaptığı operasyonlar olan estetik burun ameliyatlarında cerrahlara gitmeniz tavsiye edilir. İstanbul'un en iyi cerrahlarına sahip olan kliniğimizi ziyaret edebilir, İstanbul burun estetiği fiyatları hakkında sizler de bilgi sahibi olabilirsiniz. Sağlık bakanlığı tarafından ve yasalar gereği kamuya açık alanlarda burun estetiği ile ilgili bilgi verilmesi yasaktır. Bu nedenle fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler seçtikleri klinikte muayeneden sonra kendilerine özel fiyat teklifini almaktadır. Yüz güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkaran bir burun estetiği için her zaman kliniğimize bekliyoruz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi