Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kairos Paketleri
#1
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] part-time esnek iş arayan insanlar için çok popüler bir iş fırsatı türüdür. Kozmetik ve ürün tasarımı, üretimi üzerinde çalışan en iyi bilinen şirketlerin bazıları bu pazarlama şemsiyesi altında kişilere iş imkânları sunmaktadır. Bir pazarlama ağı olan network marketing öncelikle başkalarını işin içine katarak gittikçe büyüyen bir organizasyon olarak şirketinin ürün veya hizmet satın alıp katılımcılara bu ürünleri satmaları ve promosyon kazanmalarını sağlamaktadır. Katılımcıların evlerinden rahatça yapabildikleri çevrelerinin genişliğine bağlı olarak iyi kazançlar elde ettiği bir fırsattır. 

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] projesinin amacı küresel dağıtıcı bilgisayar sistemi geliştirmektir. Dağınık bir hesaplama sistemi ili işlem gücü elde etmeye çalışır. Kişisel bilgisayarların büyük ölçüde kullanılmayan kaynaklarını kiralayarak kullanmaya çalışan bir sistemdir. Disk alanında ayıracağınız miktarlara göre gelir kazanacağınız 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] bulunmaktadır. Bilgisayarınızdaki serbest disk alanı kiralanır bu alana özel bir bilgisayar yazılımı kurulur ve çevrimiçi kalınan 10 saat boyunda aylık paketler ile kazançlar elde edilir. Hızla gelişen bir ağda kaynak çekmenin yanında ürün ve hizmet tanıtmak için kullanılan ve proje hedeflerine ulaşmak için genişletilmiş bir pazarlama sistemidir.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi