Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Tente Firması
#1
Güneşten korunmak için oturma düzeninin  üstüne kapatılan yada çekilen basit bez gölgelik tipine tente İzmir denmektedir.   Bu bez  gölgelikler zamanla değişmiş  bütün yaşam alanına girmiş ve sıkça kullanılan ürünler arasına kendine büyük bir yer edinmiştir. . Eskiden sadece mahalle bakkalların kullandığı ve dışarı bıraktığı ürünleri koruyan gölgeliklerden şimdilerde en lüks restoranların  simgesi haline gelmiştir. Otellerde, işletmelerde, cafelerde, balkonlarda, bahçelerde, marketler kullanılan tente sistemleri güneşten yağmurdan, çamurdan, tozdan korunmayı amaçlamıştır. Genellikle branda ile karıştırılır. Fakat [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] kumaşı  sık dokunmuş olup iklim koşullarına daha kuvvetli karşı koymaktadır.
İşletmelerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan tente firmalarında birçok çeşit üretilmektedir. Çok çeşitlilik büyük bir rekabete yol açmıştır. Basit branda bezlerinin yerini yanmaz, güneş ışınları  geçirmez  katlanabilir, güneş ışınlarına göre hareketli sistem özellikleri olan tente yada pergola sistemleri almıştır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ve tente sistemleri zamanla yayılmış ve insanlığın kullandığı önemli bir sektör haline gelmiştir. İnsanların sağlıklı ve doğa olaylarından etkilenmeden rahatlıkla yaşamlarını sağladığı bu sistem herkesler tarafımdan benimsenmiş ve kullanılmaya başlanmıştır. Tabi ki bu sistemi kurarken yada inşa ederken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Tente seçerken en çok dikkat edilmesi geren hususlar ; hareketi sağlayan makas pistonları olmalıdır. Bir diğer husus ise düzenli çalışan sensör sistemi olmasıdır. Bunlara dikkat edildiği takdirde uzan ömürlü bir tente sahibi olabilirsiniz. Alacağımız tente su geçirmez olmalı, toza yağmura, sele, kara, doluya karşı dayanıklı olmalı ve alev almamalıdır. 
Bu özelliklere dikkat edilerek alınan tente uzun ömürlü olur ailemizle birlikte uzun sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmenizi sağlar. İzmir de tenteciye ihtiyacınız var ise buradan sitemize ulaşabilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi