Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstihdam Teşviği ve Uzaktan Eğitim Desteği
#1
Ankara Kızılay merkezli olan kariyeradam İŞKUR onaylı istihdam seferberliğine katılarak çağın en büyük seferberliğine katkıda bulunuyor. Kariyer adam sektörünün en çok tercih edilen firması olarak öğrencilerine iş imkânı sunarak işsizlik oranını tek haneli rakamlara çekilmesine yardımcı olduğu gibi işverenlerin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak meslekte yeterlilik kazandırdığı personelleri işverenlere sunarak işçi bularak işverenin işlerinde sürekliğin korunmasına yardımcı olmaktadır.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]larını inceleyecek olursak kariyer adam daima öğrencisine verdiği önemi ve meslekte yeterliliği için daima özenli çalışmalar sonucunda gerektiği yüzde 97,3 başarılarla sizin kariyeriniz için çıktığınız yolda asla yalnız bırakmaz. İster iş arayan olun, ister işveren olun, ister meslekte yeterlilik belgesi alın, ister hibe alarak kendi işinizi kurun yapmanız gereken ilk iş kariyer adam ile tanışmak olacaktır.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] İŞKUR destekli açtığı kurslarda başarılı olan öğrencilere iş konusunda yüzde 100 başarısıyla en çok işe yerleştirme oranına sahip kuruluş olarak sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır. Kariyer adam iş ve eğitim hayatınızın her yerinde yükselmenize büyük bir olanak sağlıyor. Daha fazla detaylı bilgi için [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] web sitesini ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi