Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iso Belgesi Veren Firmalar
#1
Iso Belgesi Veren Firmalar

Iso belgesi neden alınmalıdır?

Iso belgesi, eğer ki herhangi bir ihale veya benzeri bir konuda başvuru yapılmak isteniyorsa, bu tür işlemlerin hızlı ve kısa sürede yapılmasını sağlayacaktır. Bu işlemlerde kullanılabilecek İSO belgeleri için maliyetlerde düşük olmaktadır. Çünkü ihale ve benzeri başvurularda kullanılabilen İSO belgelerinde genellikle bir marka değeri olması gerekmemektedir. İşte bu sebeple [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] daha düşük maliyetle belgeyi sağlayabilen küçük ölçekli firmalar olmaktadır. Ancak bu tarz ufak işlemlerin dışında, daha büyük hedefler söz konusuysa ve marka imajını destekleyici olması isteniyorsa daha büyük olan belgelendirme firmalarına başvurmak yararlı olacaktır.

Iso 9001 belgesi nereden alınır?

Küçük ölçekli firmalar yerine, daha bilinirliği olan ve marka prestijini de destekleyen [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] genellikle yabancı menşeili firmalardır. Ayrıca İSO belgesi için maliyetlerde biraz yükselmektedir. Ancak alınacak olan İSO 9001 kalite belgesi, oldukça prestijli bir kuruluşa sahip olunduğunun da göstergesi olacaktır. Çünkü bu firmalar denetimlerini oldukça ciddi bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda gelişimi destekleyici şekilde davranarak bazı fırsatlarda sunmaktadırlar.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı, ileriki dönemlerle ilgili büyük hedefleri olan ve büyük düşünen firmaların bu yöntemle İSO kalite belgesi alması oldukça yerinde bir karar olacaktır. Alınan belgeyle pek çok artının da beraberinde geleceği zaman içerisinde görülecektir. Hedefleri gün geçtikçe büyüyen firmalar için önerilecek olan, her zaman İSO 9001 kalite belgesi olmaktadır.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi