Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncel Sosyal İçerik Platformu
#1
Duydumki - Güncel Sosyal İçerik Platformu

Duydumki.com okuyucuları için ilgi çekici içerikleri derleyen bir sosyal içerik platformudur. Bu sitede birçok konuda farklı, ilginç ve güncel yazılar, fotoğraflar ve videolar bulmak mümkündür.

Duydumki.Com İçerikleri

Site, sohbet eder gibi bir havada yeni şeyler öğrenmek, ilginç fotoğrafları görüntülemek ve gülmek isteyenler için oluşturulmuştur. Birçok konu kategorisi bulunmaktadır ve içerikler pek çok kişiye hitap edecek niteliktedir.

Kadın, erkek, magazin, teknoloji, spor, seyahat, komik, hayvan, sağlık ve tıp konuları bulunmaktadır. Kadın ve erkek kategorilerinde iki cinsin kendilerine has konularda içerikler olduğu gibi karşı cinsle olan ilişkilerle ilgili içerikler de bulunmaktadır. Magazin bölümünde ünlülerin hayatlarındaki önemli değişimler ve olaylar yer almaktadır. Bu bölümde magazinle ilgili farklı yorumlar ve trend haberler okumak isteyenlerin ilgisini çekecek nitelikte içerikler bulunmaktadır. Teknoloji bölümünde ise teknoloji hızına ayak uydurmak isteyenler için birçok yenilik mesajı bulunmaktadır. Ayrıca 'Lezzetler' kategorisinden yeni yemek tariflerine ulaşılabilmektedir.

İnternetin icadı ve paylaşım olanaklarının artması birçok sosyal içerik platformunun oluşmasını sağlamıştır. Bazıları sadece belli bir konuya, bazıları birbiriyle bağlantılı konulara yönelmektedir. Bazıları ise çok yönlülük göstermektedir. Duydumi.com çok yönlü bir sosyal içerik platformu özelliği taşımaktadır.

Duydumki.com'u takip ederek birçok konuda, site değiştirmeye gerek kalmadan aynı anda bilgilenmek mümkündür. 21. yüzyılda hem iş hayatında hem günlük hayatta çok yönlülüğün büyük önemi bulunmaktadır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.], bu çok yönlülüğe sahip bir sitedir.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi