Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G Belgesi Nedir
#1
G Belgesi Nedir

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] bazı firmalar için zorunlu bir sertifikadır. Bu belgeye sahip olamayan firmalar hizmet veremez. Verdiği saptandığı takdirde çok büyük maddi cezalarla ve hukuki yaptırımlarla karşılaşmaktadır. Satılan malzemenin üzerindeki etikette yer alma zorunluluğu vardır. Genelde yapı malzemeleri üreten firmaların sahip olması gerektiği belge türüdür. Bu konuyla ilgili düzenlenen ve yıllardır geçerliliğini koruyan yönetmelikte G belgesine ya da sertifikasına bağlı yapı üretim malzemeleri, dükkân, apartman, müstakil ev, bina ve yapılan diğer inşaat mühendisliği çalışmalarını barındıran yapı işlerinde kalıcı olarak kullanılan ve CE belgesine bağlılığı bulunmayan ürünler olarak açıklanmıştır.

G BELGESİ NASIL ALINIR?

Örnek vermek gerekirse hazır beton ve inşaat işinde kullanımı yapılan demirler, beton çelik direkleri, bu açıklamaya giren yüzlerce inşaat malzemesi arasında en elzemleri olarak dikkat çekmektedir. Peki, G Belgesi'ni temin etme zorunluluğunuz varsa bunu nereden yapabilirsiniz? gbelgesi.gen.tr bu iş için en güvenli ve hızlı adreslerden biridir. Ayrıca sizi, bilginiz olmayan konularda laf kalabalığına ve boş harcamalara katlanmak zorunda bırakmaz.

NE TÜR HİZMETLER VAR?

Siteden Ce Belgesi, G Belgesi, Tse Belgesi, Agrega Ce Belgesi, Hazır Beton G Belgesi, Parke Bordür Ce Belgesi, Blok Bims Ce Belgesi, Yapı Malzemesi Ce Belgesi Ve Kalite Yönetim Sistemi hizmetlerini edinebilirsiniz. İster telefonla, isterseniz online yazışarak iletişim kurabilir, aklınıza takılan sorulara cevap arayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli danışmanlık hizmetlerine de kolayca erişebilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi