Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fue Plus Saç Ekimi İle Kelliğe Son
#1
resim

Fue Plus Saç Ekimi İle Kelliğe Son

Saçlarında dökülmeler meydana gelenler ya da saçlarının seyrek olduğunu düşünenler bu sorunlarından saç ekimi yaptırarak kurtulabilirler. Saç ekimi yaptırmaya karar verenler mutlaka bu iş için profesyonel bir saç ekim merkezi tercih etmeliler. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] yaptırmak isteyen hastalar bizi tercih edebilirler. Firmamız İstanbul saç ekimi alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile saç ekim işlemini gerçekleştirmektedir. Saç merkezimiz saç diplerinizde kesim izi bırakmayan dikişsiz bir uygulama olan fue yöntemini kullanmaktadır.

Bu yöntem sayesinde hasta ağrı çekmeden ve hiç bir dikiş izi olmadan yeni saçlarına kavuşmaktadır. Saç ekim merkezimiz bu işlemi lokal anestezi yöntemi ile uygulamaktadır. Uygulamış olduğumuz bu yöntem sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların saç seyrekliğine ve kelliğe çözüm bulunmaktadır. Saç ekim merkezimiz size ağrısız ve dikiş izi olmayan bir saç ekim hizmeti sunarken aynı zamanda yeni görüntünüzün doğal gözükmesine de özen göstermektedir. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] İstanbul ile sizde gür ve güzel gözüken saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç ekimi hastanede yatmayı gerektiren bir işlem değildir. Bu nedenle saç ekim işlemi tamamlandıktan sonra hastalar hemen evlerine gidebilirler. Hastanın saç ekimi yapılan bölgeyi bir hafta boyunca özenle koruması gerekmektedir. Bu nedenle bir hafta geçmeden hastanın kalabalık içerisine karışması tavsiye edilmez. Eğer sizde saç ekimi yaptırmak istiyorsanız esteliv.com.tr internet adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi