Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EylülNet Kablosuz İnternet Çözümleri
#1
EylülNet Kablosuz İnternet Çözümleri [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]


Konya İnternet

Yerel internet servis sağlayıcısı için [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hizmeti veren Eylül Telekom bir çok kişinin tercih ettiği internet bağlantısıdır.

Konyalıların özellikle de üniversite öğrencilerinin yerel interneti tercih etmelerinin nedeni ekonomik ve pratik olmasıdır. Çünkü yerel internette abonelikte istediğiniz zaman çıkabilirsiniz ve taahhüt verme derdiniz olmaz.

Sağlam bir alt yapıya sahip olan bu firma, şu an sadece yerel olarak hizmet verse de, ulusallaşma yolunda ilerlemektedir.


Wifi İnternet

Wifi sağlayıcı olarak kablosuz bağlantılarınız için de hizmet veren yerel [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] bir çok Konyalının internet için ilk tercihidir.

İnternet kullanmak isteyenlerin tercih ettiği yerel ISS olarak hizmet veren Eylül Telekom ekonomik fiyatlarıyla oldukça fazla tercih edilmektedir. Aynı hizmeti daha ekonomik şartlarda üstelik taahhüte gerek kalmadan almak isteyenler, bu sağlayıcıyı tercih edebilirler.


Fiber İnternet

Fiber hızında olan internet ile [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ihtiyacını ekonomik ve hızlı bir şekilde EylülNET güvencesiyle sağlıyor.

Sorunsuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekliyle yeni nesil internet, EylülNET ile sağlanıyor.

Eylulnet.com.tr
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi