Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eğitimden Yaşama Pek Çok Bilgi Bu Sitede!
#1
resim

Günlerin hızla ilerlemesi sonucunda milyonlarca öğrenci [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sorusunu merak etmeye başladılar. Öncelikle bildiğiniz gibi LYS sınavı farklı oturumlar halinde yapılmaktadır. LYS- 1 Matematik ve Geometri sınavı 11 Haziran 2017, LYS- 2 Fen Bilimleri Sınavı 17 Haziran 2017 Cumartesi günü, LYS- 3 Edebiyat- Coğrafya sınavı 18 Haziran 2017 Pazar günü, LYS- 4 Sosyal Bilimler sınavı 10 Haziran 2017 ve son olarak LYS- 5 Yabancı Dil sınavı 17 Haziran 2017 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

LYS- 1 ve LYS- 2’den sınava hazırlanan öğrencilerin en çok istediği bölümlerden birisi mühendisliktir. Bu sebeple de pek çok öğrenci [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] nedir sorusunu çokça sormaya başlamışlar ve bunu araştırmaya başlamışlardır. Biz de siz öğrenciler için bunu araştırdık. Öncelikle bilmeniz gereken mühendislik bölümlerine MF- 4 puanı ile giriş yapabilirsiniz.

Sizler için pek çok üniversitenin bilgisayar mühendisliği bölümünün taban puanlarını sıraladığımız listeyi aşağıda görebilirsiniz. Yani bilgisayar mühendisliği puanları üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Siz de puanınıza en uygun olan bilgisayar mühendisliğini tercihleriniz sırasında bu listeye bakarak seçebilirsiniz. Özellikle aileler çocuklarının iyi bölümlere yerleşmesi için çok şey yapmaktadırlar. Özellikle de bu dönemlerde ibadetlerinde bolca çocuklarına dua etmektedirler. Bunun için yapabileceğiniz şeylerden biri de fakir kimselere zekat vererek onların da duasını almaktır. Bu sebeple sitemizden [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Site adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

bilgihocasi.com
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi