Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domain Taşıma İşlemleri Hakkında Bilmeniz Gereken Detaylar!
#1
Domain Taşıma İşlemleri Hakkında Bilmeniz Gereken Detaylar!

   Domain taşıma işlemleri aslına bakılırsa oldukça basit işlemlerdir. İlk olarak domaininizin olduğu site girişiniz yapıyorsunuz. Buradan kontrol panelinizi açarak domainin bulunduğu ilgili bölüme giriyorsunuz. Daha sonra bağlamak istediğiniz alandaki bilgileri buradakiler ile değiştiriyorsunuz. İşlemi yaptıktan sonra birkaç saat içerisinde domaininiz aktarılmış oluyor. Aslına bakılırsa bu kadar kolay bir işlem; ancak bu noktada çok fazla sorular soruluyor.


Sitenasilkurulur.net

   Webmasterların bu noktada çok fazla sorun yaşıyor olmalarının temelinde, taşıma işlemi esnasında yapılması gerekilen işlerin çok büyük farklılıklar göstermesi yatmaktadır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] her ne kadar kolay bir iş olsa da, bazıları için birkaç tıklama ile çözülebilmekte bazıları için uzun uzadıya araştırmaların yapılmasını gerektirmektedir. Siz bu iki kesimden hangisi olacaksınız; bunun kararını vermelisiniz.


[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

    Normal şartlarda iyi bir site üzerinden sağlam bir bilgilendirme edindiğiniz zaman bir iki tıklama ile üstesinden geleceğiniz bir iş olmasına rağmen, bilgi yetersizlikleri gibi durumlarda karışıkların ortaya çıkmasının muhtemel olduğu bu işlemi doğru bir şekilde sürdürmelisiniz. Aksi taktirde kolay diye çok fazla üzerine düşmediğiniz taşımanın ilerleyen dönemlerden karşınıza çok büyük sorunlar çıkartması oldukça muhtemeldir. Sizlere bu noktada çok kaliteli içerikler hazırlayan [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sadece bir tıklama ile ulaşabileceğiniz bu site sayesinde sizler de domain taşıma üzerine aklınıza takılan her bir şeyin cevabını bulabileceksiniz.

    İnternet üzerinden her ne kadar çok fazla site bu hizmetleri zaten sağlıyor olsalar da; sitenasılkurulur platformunun sizlere sağlayacağı birkaç ayrıcalık var. Öncelikle burada hem görsel hem de içerik desteği sunuluyor. İstediğiniz yöntemi kullanarak faydalanma imkanınızın bulunduğu bu site sayesinde sizlerin de yukarıdaki bağlantılara tıklamanız; hizmet almaya başlamanız için yeterli olacaktır.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi