Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokuz eylülde Sorunsuz Üniversite Hayatı
#1
Öğrencilerin üniversite kazanmak için sarf ettiği efor kadar ebeveynlerin güvenli ikamet seçenekleri aramak için harcar. İzmir'de özellikle öğrenci ev hayatları aileler için her zaman son seçenek olması nedeniyle düzenli disiplinli bir öğrencilik hayatı için Buca yurtları araştırılır.
 
  [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] için kampüslere mesafe yakınlığı düşünüldüğünde dokuz eylül erkek yurdunun farklı bir yeri bulunmaktadır. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] düşünüldüğünde firmada bulacağınız hizmetler sadece ikamet oda seçeneği olmayıp; düzenli kahvaltı ve akşam yemekleri ve hassas temizlik hizmetleri olacaktır.
 
  Öğrencilerin sosyal hayatı da düşünülerek internet ve digitürk yayınları da kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] olarak hizmetin karşılığında dengeli bir ücret seçeneğini bulacaksınız.
 
  Öğrenciler için en önemli şeyin zaman olduğu düşünüldüğünde Dokuzçeşme kampüsüne 1 dakika, Tınaztepe kampüsüne 5 dakika mesafede bulunması büyük kazanç olacaktır. Yurt vb. hizmet kuruluşları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olması hayati önem taşımaktadır. Ruhsatsız yerlerin kapatılması sonrasında hiçbir hak talep edemeyeceğinizi unutmamanız gerekiyor. İzmir Buca erkek öğrenci yurtları içerisinde çok sayıda ruhsatsız firma bulunması endişesiyle ruhsatı mutlaka görmek isteyin.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi