Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cesur Savaşçılar Oyunu ile Para Kazanmak
#1
resim

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] internetten para kazanmak isteyen oyun severler için gayet güzel bir oyun. Kim istemez ki hem oyun oynayıp hem de para kazanmak. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] oyunu ile oyun severlerin hayalleri gerçek oluyor. Yeni üyelere 21000 ganimet yaklaşık 7 TL hediye bonusu verilmektedir.

Üye olduktan sonra bilgi evi olan kısmın üstünde mause ile gezdiğinizde saklama deposu göreceksiniz ve  bu depoyu yapmak için bizden 3000 adet odun almamız istenmektedir. Ticarethane kısmına geliyoruz. Bu kısım boş arazi yeşil alanlarda mause ile üzerine geldiğinizde ticarethane yazar. Buradan satın al kısmından odun seçip 50 yazan yere 3000 yazıp alıyoruz.  Sonra tekrar saklama deposu kısmına gelip oluştur diyoruz. Depomuz oluşacaktır.

Şimdi bize bir adet işçi gerekmekte kaynak toplamak için, ekranın üst kısmında işçiler var oraya tıklıyoruz ve işçimizi kiralıyoruz. Burda kil işçisi almamız gerekmekte. Artık kaynak üretimiz başladı. Kaynaklar kısmı sayfanın üst kısmında ordaki araziye tıklayarak kaynakları toplayabiliriz.

Oyun çılgın tavuklar benzeri sitelerden farklı olarak topladığınız ganimetleri altına çevirebilirsiniz ve bu da size gerçek para olarak döner. Çılgın tavuklar gibi ödeme puanı depo limiti yok ve diğer oyunlardan çok farklı bir oyun.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] oyununda birçok bonus var saatlik dakikalık günlük aktiflik bonusu gibi. Ayrıca birden fazla ödeme yöntemi var, düşük ödeme limiti bulunmaktadır. Oyunda ganimet satın alırsanız yatırım bonusu ve 100 bin ganimete kadar kullanabileceğiniz 1 aylık kredi de var. Sizlerde Cesur Savaşçılar oyunu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki adresi ziyaret ediniz.

Oyun adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Facebook adresi : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

cesursavascilar.com
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi