Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce Belgesi Ve Tse Belgesi
#1
Ce Belgesi Ve Tse Belgesi

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Conformite Europeene kelimesinin kısaltılışından oluşturulmuş 'Avrupa'ya Uygunluk' anlamına gelen bir belgedir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir ürün Avrupa ülkelerinde satılamaz. Bu nedenle eğer yurt dışı kaynaklı iş yapıyorsanız bu belgeye sahip olmanız şart. Bu belgeye sahip ürünlerin üzerindeki kare kodda ürünün nerede üretildiği kim tarafından üretildiği gibi çok çeşitli bilgiler yer almaktadır. Bu da ürünün kalitesini inanılmaz derecede yükseltmektedir. Böyle bir belgeye sahip ürün satıyorsanız ürününüz her daim birinci sınıf ürün olarak işlem görür. Peki, ama bu belgeyi nasıl elde edebilirsiniz?

CE BELGESİ NASIL ALINIR?

Ce belgesi satın almak için bu belgeyi veren bazı internet siteleri ile iletişim kurmanız gerekiyor. Bunlardan biri de tugradanismanlik.com adlı internet sitesidir. Bu siteye girerek ürünleriniz için kalite anlamına gelen TSE, CE ve Türkak gibi çok önemli belgelere sahip olabilirsiniz. Bu belgelerin tamamı çok önemlidir ve ithalat ihracat işlerinde en çok tercih edilen belgelerdir.

TSE BELGESİ ALMAK ZOR MU?

Ürünleriniz Avrupa ülkelerinde CE damgası olup olmadığına göre değer kazanırken ülkemizde ise TSE damgasına göre değer kazanır. TSE damgası olmayan hiçbir ürün yurt içinde satılamaz. Bu nedenle her ne üretip satıyorsanız fark etmez mutlaka [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]sahibi olmalısınız. Bu belge ürettiğiniz ürünlerin Türk standartlarına uygun olduğunu gösterir. Bu belgeyi de aynı şekilde yukarıda yazılı linkteki siteden rahatlıkla temin etmeniz mümkün.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi