Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayar Bilimi Ve Yazılım Kursları
#1
Bilgisayar kursu ile bilgisayar kurulumu, bilgisayar donanım parçaları, çalışma sistemi ve Microsoft Office programı öğretimleri yapılmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uyduracak tüm işlerde işinize yarayacak bilgisayar ve internet doğru kullanımı eğitimleri ile sertifika sahibi olabilirsiniz. Devlet memuru olabilme yönünde aranan bu belge ile önünüzdeki engelleri kaldırabilirsiniz.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] eğitimi uzman öğreticiler ile popüler 3D animasyon uygulama ile sanal ortamlar oluşturarak size animasyon öğretmektedirler. Uzman liderliğindeki 3ds Max öğreticiler, bir karakter çizimi, 3D nesneler modellemek, gerçekçi fiziksel mekânlar oluşturmak ve mental ray hareketsiz ve hareketli projeler ile render nasıl oluşturulduğunu öğretmektedirler.

Kendi zamanlarınıza göre ayarlayabileceğiniz [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ile dersleri takip edebilir, interaktif sınavlar ile kendinizi geliştirebilir, kademeli değerlendirmeleri ile hangi aşamalarda olduğunuzu görebilir ve bu işi yapabilecek düzeye gelebilirsiniz. Hızlı ve anlamlı öğrenme yaklaşımı ile çok kısa sürede her türlü yazılımı öğrenebilme imkânı verilmektedir.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] çevrimiçi eğitim sayesinde İnşaat Sanayi ve diğer alanlarda uygulanabilecek her türlü çizimi uzmanları tarafından yerinde öğretilen CAD teknolojisi ile pratik uygulamalar yapabileceğiniz sertifika programları ile belge elde edebileceğiniz çalışmalar yürütülmektedir.

Grafik tasarım kursu ile milyonlarca yaratıcı profesyonel çalışmalar yaparak alanında eğitimli ve yetişmiş bireyler olarak meslek sahibi olabilirsiniz. Sizi geliştirecek potansiyelinizi açığa çıkaracak ve güçlendirecek eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Gerçek zamanlı eğitmenler ile etkileşimler kurarak birebir çalışmalar, fotoğraf, video, tasarım, iş, ses, müzik gibi tasarımlar öğretilmektedir.

Tüm hizmetlerimizden web sayfamız aracılığıyla her an hafta içi ve hafta sonu iletişim bilgilerimiz aracılığıyla yararlanabilirsiniz.
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi