Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3d ipek kirpik
#1
resim

İpek kirpik nedir?

Uzun kirpikler her kadının hayalidir. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] uygulaması kadınlara özlem duyduğu uzun kirpikleri çok kolay ve acısız bir yolla vermeyi vadeden bir uygulamadır. İpek kirpik uygulaması yaptıran kişinin istek ve zevklerine göre boyutuna ve yoğunluğuna karar verebileceği bir uygulamadır. İpek kirpik yaptırmak için herhangi bir şarta ihtiyaç duyulmaz. Kişinin kendi kirpikleri arasına tek tek özel bir yapıştırıcı sayesinde özenle yerleştirilir. Herhangi bir acı duyulmaz.

İpek kirpik nasıl takılır?

3d ipek kirpik konusunda eğitim almış kişiler tarafından büyük bir özenle takılmaktadır. Kişinin kirpiklerinin boyutu da dikkate alınarak en doğru uzunluk ve yoğunluğa karar verildikten sonra uygulama için özel bir cımbız ve yapıştırıcıyla kişinin kendi kirpiklerinin arasına monte edilir. Yapılış süreci kirpiklerin yoğunluğu ve yapan kişiler tarafından değişmektedir. Kalıcılığı 3 ay ve 6 ay arasındadır. 3d [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] yaptırdıktan sonra her ay bir kez bakıma gidip kirpiklerin durumunu öğrenmek ve düşen kirpiklerin yerine tekrar takılması ipek kirpiklerin ömrünü uzatmaktadır. Kullanılan özel yapıştırıcı herhangi bir alerjik duruma sebep olmamaktadır.

İpek kirpik kişinin kendi kirpiklerini döker mi?

Bu konu hakkında birçok fikir ve yorum yapılmaktadır fakat yapılan araştırmalar ipek kirpik uygulaması yaptıran kişilerin kendi kirpiklerini dökmediğini kanıtlamıştır. Her gün düzenli olarak kişinin kendi kirpikleri 3 ila 5 tel arasında dökülmektedir ve bu durum normaldir. Fakat ipek kirpik uygulaması yaptıran kişilerin kirpikleri döküldüğünde yapıştırıcıya yapıştığı için düşemez ve [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] çıkarılana kadar orada kalır. Bu yüzden ipek kirpik çıkarıldığı zaman eskiden düşen kirpikler de onunla birlikte çıktığı için göz yanılması olabilir bu yüzden kişiler kirpiklerini döküldüğünü düşünür. Ama bu durum doğru değildir. İpek kirpik uygulaması kendi kirpiklerinize ve köklerine zarar vermez.

İpek kirpikle makyaj yapmak?

İpek kirpik uygulamasından sonra makyaj yapmakla ilgili herhangi bir problem bulunmamaktadır. Fakat yaptıran kişilere eyeliner ve rimel sürmemesi önerilmektedir. Bu ürünleri çıkarırken ipek kirpiğe zarar verildiği ve ömrünü kısalttığı düşünülmektedir. Çok sıcak suyla duş almak ve makyajı yağlı ürünlerle çıkarmak kirpik yapıştırıcısını gevşettiği için bu ürünlerin de kullanılmaması gerekmektedir.

bytugbapermanentmakeup.com.tr
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi